Dane kontaktowe

Telefon 24/7
Adres

ul. Henryka Sienkiewicza 36/5
26-610 Radom

Skontaktuj się z nami

Wszystko co nam napiszesz jest dla nas bardzo ważne. Nie obawiaj się, nie udostępniamy tego osobom postronnym.

Pola oznaczone * są wymagane, reszta opcjonalna, jeśli nie chcesz podawać pełnych danych na tym etapie.

    Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma Secret Key Agencja detektywistyczna z siedzibą pod adresem: ul. Henryka Sienkiewicza 36/5, 26-610 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

    Masz problemy?

    Jesteśmy młodym zespołem detektywów o bardzo dużym doświadczeniu. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych oraz gospodarczych.

    Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Nasze usługi detektywistyczne świadczymy głównie w Radomiu i okolicach oraz na terenie całej Polski.