W kilku punktach opowiemy Ci jak wygląda współpraca z nami.

01 | Kontakt

Telefoniczny, bądź mailowy. Tutaj musisz opowiedzieć nam z jakim problem zgłaszasz się do nas i jakiej pomocy oczekujesz. Dzięki temu jesteśmy w stanie wstępnie oszacować koszty prowadzenia Twojej sprawy i przygotować się do niej.

02 | Zbieranie dowodów

To właśnie nasza praca. Na tym etapie obserwujemy, szukamy i na bieżąco informujemy Ciebie o wszystkich postępach w Twojej sprawie.

03 | Przekazanie materiałów

Tutaj nasza praca się kończy. Po zebraniu wszystkich materiałów przekazujemy je Tobie. Tak skompletowane dowody możesz wykorzystać np. podczas rozprawy sądowej.

Ile to kosztuje?

Pierwsze spotkanie jest oczywiście darmowe i cala wycena danej usługi , jeżeli chodzi o wycenę telefoniczna jak również poprzez e- mail jest wszystko darmowe.

Z uwagi na różnorodny charakter przyjmowanych do realizacji spraw, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Wysokość wyceny uzależniona jest od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania, czasu trwania, ilości osób przewidzianych do jej realizacji. Klient omawia sprawę w trakcie bezpłatnych konsultacji z detektywem, podczas których, po zapoznaniu się ze szczegółami zostaje uzgodniona cena za usługę i w przypadku jej akceptacji zostaje sporządzona umowa.

Każda sprawa jest dla nas bardzo ważna i do każdej podchodzi indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń omówimy dokładnie jaki masz problem i jaki będzie koszt prowadzenia takiej sprawy jak Twoja.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

To również jest bardzo indywidualna kwestia. Zdarza się, że wyniki są już pierwszego dnia ale czasem musimy uzbroić się w cierpliwość i trochę poczekać.

Czy zebrane dowody mogę wykorzystać w sądzie?

Oczywiście tak. Zebrane materiały wielokrotnie były wykorzystywane przez naszych Klientów na sali sądowej.

Czy detektyw może być świadkiem na sali sądowej?

Jeśli zaistnieje taka potrzeba to detektyw może zeznawać w sądzie.

Masz problemy?

Jesteśmy młodym zespołem detektywów o bardzo dużym doświadczeniu. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych oraz gospodarczych.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Nasze usługi detektywistyczne świadczymy głównie w Radomiu i okolicach oraz na terenie całej Polski.